fbpx

Čo získate

»  Prístup do členskej sekcie ku kurzu

V úžasnej členskej sekcii nájdete minikurz, ktorý môžete prechádzať vlastným tempom. Už nemusíte čakať na vhodný čas, začnite ihneď.

»  Sériu 9 videí pre rozbehnutie svojho biznisu

Otvorte dvere k úspechu. Minikurz obsahuje sériu 9-tich videí, ktoré vás prevedú procesom rozbehnutia vášho vlastného podnikania popri zamestnaní. Odhalíte tajomstvá výhod, ktoré prináša začatie biznisu popri zamestnaní a naučíte sa osvedčené stratégie získavania nových klientov a ešte viac.

» Zrozumiteľné a jasné návody 

Neváhajte a získajte praktické pracovné listy, ktoré vám pomôžu ujasniť vašu víziu a uchopiť začiatky vášho koučovacieho biznisu popri zamestnaní.

„Ďakujem! Konečne počúvam o koučovaní všetko na rovinu. Na internete si to niektorí predstavujú ako Hurvínek válku.“

„Už tretí deň fičím na tomto minikurze. Konečne všetko normálne vysvetlené tak, ako je to v realite. Už teraz si pripravujem kroky pre svoj biznis.“

Adriana K. – Koučka

len za 49 € pôvodne 80 €

 

Znie vám to povedome? 

× Chcem rozbehnúť koučovací biznis popri zamestnaní, no neviem ako.

× Nemám dostatočné skúsenosti, ako uchopiť podnikanie popri zamestnaní

× Bojím sa, že takto podnikať bude časovo náročné a nebudem mať na nič čas.

× Môj zamestnávateľ mi to neumožní.

Zbavte sa pochybností a obáv a začnite svoju cestu k podnikateľskej slobode podľa vlastných predstáv. Podnikanie popri zamestnaní je reálnym a dosiahnuteľným cieľom. 

Pre koho tento kurz je? 

Začínajúcich koučov, koučov, ktorí chcú podnikať popri zamestnaní a chcú konať v duchu Radšej pripravení, ako neskôr prekvapení. Pre tých, ktorí nepotrebujú sladké reči ale uprednostňujú reálny pohľad na rozbehnutie koučovacieho biznisu z praxe.

Kto som?

Volám sa Meggie Furková a som profesionálna koučka s akreditáciou ACC podľa International Coaching Federation a NLP koučka.

Koučingu popri zamestnaní sa venujem viac ako 6 rokov.

Rozhodla som sa pomôcť aj vám s rozbehom vášho koučovacieho biznisu popri zamestnaní.

Vstúpte na cestu úspechu

» Krok za krokom si zadefinujte pevné základy pre váš koučovací biznis popri zamestnaní, a to bez zbytočného stresu. Naučte sa osvedčené postupy, ktoré vás povedú k úspechu a zabezpečia stabilný rast vášho podnikania.

» Plánujte s istotou – Dozviete sa, ako naplánovať váš čas tak, aby ste mali dostatok priestoru na svoje podnikanie i pre všetko ostatné, čo potrebujete. S harmonickým vyvážením medzi pracovnými povinnosťami a osobným životom, získate výkonnosť a spokojnosť.

» Nájdite svojich klientov – Získajte cenné informácie o tom, ako a kde získať svojich prvých klientov. Budete mať jasno v tom, ako sa efektívne priblížiť ku klientovi.

»  Pripravte sa na výzvy – Podnikanie prináša výzvy, no vy sa dozviete, čo môže prísť. Získate tak dôveru v seba a prekonávanie prekážok. Cesta k vášmu cieľu tak bude jednoduchšia

Bežná cena tohto kurzu v hodnote je 150 € je 80 €

teraz len za 49 € 

 

Čo vás čaká

9 modulov nabitých informácií 

Pozrite si popis jednotlivých modulov:

Môj príbeh

Dozviete sa celú  moju podnikateľskú cestu a verím, že v nej nájdete štipku inšpirácie pre seba.

Tvoje PREČO

Preniknite pod povrch a identifikujte ten skutočný hnací motor, ktorý vás inšpiruje a motivuje k podnikaniu.  Váš zmysel vám poskytne motiváciu a bude vás inšpirovať pri každom kroku, ktorý urobíte.

Začnite od seba

Nájdite jasnú predstavu o vašom biznise popri zamestnaní. Začnite od seba a objavte svoje ciele a sny.

Time manažment

Naučte sa správne narábať s časom a organizovať svoje aktivity tak, aby ste mohli stavať váš biznis popri zamestnaní postupne a s istotou. 

Korektnosť voči zamestnávateľovi

Táto téma nesie so sebou podstatné fakty, ktoré by sme nemali prehliadať.

Klienti

Bez klientov nebude vaše podnikanie fungovať. Preto je tento modul taký dôležitý – zameriame sa na to, kde a ako nájsť svojich klientov a získať si ich dôveru.

Vlastný rozvoj

Je čas dopriať si ten luxus ísť pomaly a venovať sa hlbšiemu zameraniu na to, čo skutočne chcete. Tento modul bude o vašom osobnom raste a rozvoji, aby ste dosiahli svoje ciele s istotou a plným nasadením.

Výhody tohto modelu

Povieme si najväčšie plusy podnikania popri zamestnaní. 

Najväčšie výzvy tohto modelu

Netvárme sa, že je všetko zaliate dúhou a jednorožcami. Posvieťme si na nevýhody a hovorme o nich otvorene. 

Môžete si zakúpiť aj

Objavte tajomstvá úspešného koučingu

Chceli by ste sa pustiť do sveta online koučingu, no neviete, kde začať? S ebookom: Ako na online koučing odhalíte základné pravidlá, ktoré vám pomôžu začať budovať koučovací biznis online.

Dozviete sa:

» Dozviete sa špecifiká online koučovania

» Ako udržať vlastnú prítomnosť v online priestore

» Ako dosiahnuť, aby sa klient cítil ok v online priestore.

Po zakúpení získate video + ebook 

Odhaľte svoje koučovacie zameranie 

Váhate, akým smerom sa vydať vo svete koučovania? Tento ebook vám poskytne viac ako 40 koučovacích zameraní, ktoré vám pomôžu nájsť váš unikátny štýl a prilákať správnych klientov

Získate:

» Viac ako 40 koučovacích zameraní, pre inšpiráciu

» Osvedčené metódy, ako si nájsť to svoje srdcové

» Nástroj, ako komunikovať svoje služby ďalej