NLP Techniky - live

Balík 15 NLP techník

Ak pracujete ako kouč, tréner osobného rozvoja alebo si chcete jednotlivé techniky len vyskúšať, je tento program ušitý práve pre vás. Rovnako je vhodná aj pre NLP Pracitionerov a NLP Master Practitionerov, ktorý nechcú vyjsť z formy.

V rámci live vysielania jedného z účastníkov prevediem technikou a následne si ju budete môcť vyskúšať vy. Jednoducho povedané, samotnú techniku si odžijete, vyskúšate a potrénujete.

V rámci tohto programu sa vyučuje 15 NLP techník, ktoré sa opakujú v určitých intervaloch. V prípade, že vám nejaký termín nebude vyhovovať, môžete prísť na iný, takže o žiadnu z nich neprídete. Vysielania budú vo večerných hodinách. Trvanie, záleží od množstva účastníkov.

Harmonogram live vysielaní obdržíte po zakúpení kurzu. 

Tento program je úžasným doplnkom ku Kurzu NLP Practitioner

V prípade, že nemáte záujem o celý balík techník, môžete si kúpiť Jednorázový vstup na vysielanie.

Jednorázový vstup

Ak máte záujem precvičiť si len niektoré techniky, môžete si zakúpiť práve jednorázový vstup. Po jeho zakúpení, obdržíte Harmonogram live vysielaní, kde uvidíte jednotlivé termíny, v ktorých budú určité techniky trénované. Keď si z harmonogramu vyberiete, stačí zaslať mail na info@yourcoach.sk s dátumom vysielania a ja vám pošlem link.