Minikurz - Podnikateľský mindset

13.8. - 9.9.2021

 • Podnikáš, no nevieš, kde ti hlava stojí?
 • Motáš sa v kruhu, lebo nievieš s čím začať?
 • Porovnávaš sa s ostatnými a prepadajú ťa myšlienky, že ty to nedáš?
 • Nechávaš sa strhnúť negatívnymi emóciami, ktoré ťa brzdia a nemôžeš napredovať?
 • Chceš mať plán, ktorý ti dáva zmysel, aby tvoje podnikanie rástlo?
 • Chceš pracovať so svojími negatívnymi emóciami a udržiavať focus na to, čo potrebuješ?
 • Chceš získať drive a motiváciu?

Poď pracovať na svojom mindsete

Posledný výskum Carol Dweck jasne ukazuje, že mindset má obrovský vplyv na výkonnosť. 

Dwecková uskutočnila dva veľmi jednoduché experimenty na tému myslenie. Prvý výskum bol robený na vzorke 300 študentov, kde ich na základe výsledkov z dotazníka rozdelili na dve skupinky – skupinku s fixným myslením a skupinku s rastovým myslením. Každá z nich následne dostala sériu rôznych úloh – ľahších aj ťažších.

Výsledkom tohto prieskumu bolo, že myslenie môže mať obrovský vplyv na výkon. A čo viac? Myslenie sa dá naučiť, rozvinúť a vylepšiť.

Vedieť svoje dôvody pre podnikanie, vedieť dobre plánovať a mať stratégiu, vedieť sa vysporiadať s emóciami sú 3 kľúče úspešného podnikania.

Ak si ich osvojíš:

·         Prestaneš sa porovnávať s ostatnými a pôjdeš si svojím tempom svojím štýlom

·       Budeš si vedieť jasne a správne stanoviť cieľ a udržať sa na ceste za ním

·         Naučíš sa vysporiadať sa s negatívnymi emóciami, ktoré ti prídu do cesty

·         Získaš vlastnú víziu svojho podnikania, ktoré bude v súlade s tebou, no necháš si otvorenú myseľ pre nové nápady

Vstúp do minikurzu Podnikateľský mindset

Obsah kurzu

Trvanie kurzu: 4 týždne od 2.8 – 29.8.

Druh kurzu: Online forma s prístupom do členskej sekcie, 3 x živé ZOOM vysielanie, na ktorom pozdieľame tvoj progres

Počet modulov: 3

Priebeh kurzu: Po zaplatení získaš prístup do členskej sekcie, kde budú uložené videá a pracovné listy k jednotlivým modulom. Moduly sa budú otvárať postupne a príde ti o tom mailová notifikácia.

Podpora: 

Dôležitou súčasťou kurzu je Súkromná uzavretá Facebook skupina v ktorej budeš v kontakte so mnou a aj s ostatnými účastníkmi kurzu. V rámci skupiny budú uverejňované príspevky súvisiace s preberanou témou.

Súčasťou kurzu sú aj 3 online ZOOM stretnutia, ktoré budú na vzájomné zdieľanie progresu a pre získanie odpovedí na otázky, ktoré ťa zaujímajú. Stretnutia budú prebiehať vo večerných hodinách. 😊

1. modul - Tvoje PREČO v podnikaní

Pozrieme sa spolu, čo je tvoje PREČO v podnikaní. Čo je dôvodom, že podnikáš a akým spôsobom sa ti darí napĺňať ho. Nakoľko je tvoje podnikanie v súlade s tebou.

2. modul - Ako naporcovať slona

Naučím ťa správne stanoviť svoje ciele a naplánovať si cestu , ktorá vedie k ich splneniu. Cesta bude tvoja, jedinečná a v súlade s tvojím PREČO.

3. modul - Ako zvládnuť negatívne emócie

Zadefinuješ si svoje negatívne emócie s ktorými sa počas podnikania stretávaš a ja ti ukážem jednoduché spôsoby ako s nimi pracovať. Ak sa v budúcnosti s nimi opäť strestneš, už budeš vedieť, čo robiť.

Neváhaj a vyber si z dvoch ponúk

Balíček STANDARD

Obsah balíčka:

 • vstup do členskej sekcie 
 • vstup do uzavretej Facebook skupiny a moja plná podpora v nej
 • 3 x živé ZOOM vysielanie pre vzájomné zdieľanie a odpovedanie na tvoje otázky
 • BONUS: Kurz Ako ľudia rozmýšľajú v hodnote 119 €

149 €

Uvádzacia cena: 89 €

VIP Balíček

Obsah balíčka:

 • vstup do členskej sekcie 
 • vstup do uzavretej Facebook skupiny a moja plná podpora v nej
 • 3 x živé ZOOM vysielanie pre vzájomné zdieľanie a odpovedanie na tvoje otázky
 • BONUS: Kurz Ako ľudia rozmýšľajú v hodnote 119 €
VIP ponuka: 3 osobné koučovacie stretnutia, kde vás osobne prevediem jednotlivými technikami pre proces zmeny

Max. 4 osoby

179 €

Uvádzacia cena: 119 €

O mne

Keď som sa stretla s NLP, veľmi rýchlo som pochopila, že je to niečo, čo chcem učiť. Tento vzdelávací modul je unikátny a má neuveriteľne dobré výsledky. Zažila som ich na vlastnej koži.

Predtým, ako som začala so sebou pracovať, som bola plná porovnávania sa s inými, pestovala som v sebe nepodporujúce emócie. Častokrát som vinila z neúspechu iných. Moja frustrácia výrazne ovplyvňovala môj osobný život. 

Odkedy používam NLP, viem odstraňovať zo svojho života nežiadúci stres. Poznám sa oveľa lepšie, viem lepšie detekovať na čom chcem pracovať. Môj život získal nový rozmer. 

Svojim klientom pomáham k tomu, aby ich život získal nový rozmer. Tak, ako to potrebujú. Pomáham im v stanovovaní cieľov, plánov, práce s emóciami, limitujúcimi presvedčeniami. 

 

Meggie

Čo o mne povedali moji klienti

Kazdy z nas je zodpovedny sam za sebe. Toto je veta, kterou se snazim praktikovat kazdy den. Magda mi svou vedenou vizualizaci pomohla si uvedomit jak muj strach vypada z druhe strany. A vite co? Rozhodla jsem se z tohoto strachu udelat prednost a misto toho abych jej schovavala ukazuji jej svetu a buduji na tomto byvalem strachu muj online kurz. Mockrat dekuji za krasne vedeny couching, ktery mi otevrel oci a pretransformoval strach z neceho v moji prednost.
Chiara Šimonová
5/5
Magda je velmi příjemný a empatický člověk. I když jsme se viděly poprvé, hned ve mně vyvolala pocit maximální důvěry. Umí člověka jemně, ale přitom profesionálně vést, aby se sám zamyslel a sám v sobě našel toho "zakopaného psa". Setkaly jsem se ve chvíli, kdy jsme si potřebovala ujasnit svou další cestu, kterou jsem si vůbec nebyla jistá. Během setkání mně Magda vedla a pomohla mi najít mé silné stránky, důvěru v sebe sama i ujištění, že jsem si vybrala správně. Je až neuvěřitelné, jak nenásilně vás dovede k odpovědím, které v sobě máte, jen k nim nenalézáte cestu. Metoda NLP mně nadchla. Byla to skvělá zkušenost, kterou mohu jen doporučit.
Veronika Lapešová Vachoutová
Brand Manager
5/5
Vždycky me zaujímala metóda NLP, ale nikdy som nemala možnosť využíť ju v rámci koučovania. Až s Magdalénou a bola to naozaj nabušená hodina, až ukážková. Magdaléna vopred zistila oblasti, ktoré ma aktuálne pálily a čo som potrebovala vyriešiť, ponúkla mi praktickú metódu, s ktorom ma naučila pracovať a já ju začala používať v praxi. Výsledok - idem si objejdnať koučovací balíček.
Mária Staňková
Právnička
5/5
Moc Vám děkuji za čas s Vámi, bylo to pro mne přínosné a Vaše společnost mi byla velmi milá. AHA momentů tam bylo několik. Zavedla jste mne neomylně k jádru pudla teda těch jáder bylo víc a určitě je to na delší práci. Nicméně krásná profi práce. Magdu a její vedení ráda doporučím,nechává prostor, aby se člověk mohl ponořit, klade přímé jasné otázky a citlivě vede sezením.Rozhodně Vás posune o několik kroků.
5/5
Magda je úžasná, citlivá a technika NLP mě doslova nadchla 🙂 Vřele doporučuji 🙂​
5/5
Chcem Magdalénke veľmi poďakovat za jej čas, ktorý mi venovala. Dávala mi správne otázky na zamyslenie a na to, aby som si v hlave usporiadala moj plán k posunu a nestátiu na jednom mieste. Bol to veľmi príjemný spoznávací pokec ako pri rannej kávičke 🙂 Tak isto mi Magdalénka prezradila pár techník, ako so sebou pracovat, kedže je NLP trénerka. Takže moc ďakujem a už len sa do toho pustit 🙂
5/5

BONUS

Kurz Ako ľudia rozmýšľajú v hodnote 119 EUR

Zhrnutie

 • Vstup do členskej sekcie 
 • Prístup k videá a pracovným listom podporujúcich tvoj progres
 • vstup do súkromnej Facebook skupiny 
 • Účasť na troch ZOOM vysielaniach pre vzájomné zdieľanie a odpovedanie na tvoje otázky
 • Moja plná podpora počas trvania kurzu

BONUS

Prístup do kurzu Ako ľudia rozmýšľajú po ukončení kurzu v hodnote 119 EUR

1 z vás vyhrá Koučovací balíček 3+1 v hodnote 179 EUR.

Spolu môžeš získať navyše bonusy v hodnote až 298 EUR.

Časté otázky

Kurz je určený hlavne pre začínajúcich podnikateľov, ktorí potrebujú pracovať na svojom mindsete a ešte hľadajú ten svoj správny spôsob pre seba. Zaoberá sa témami, ktoré sú vhodné hlavne pre začinajúcich podnikateľov, ale v kurze získate poznatky a naučíte sa techniky, ktoré sú vhodné aj pre pokročilých podnikateľov.

Kurz bude prebiehať v online forme, udelením prístup do členskej sekcie. Dôležitou súčasťou je Facebook skupina, ktorá bude slúžiť ako motivačná  zložka celého kurzu. 

Je dôležité držať tempo kurzu so skupinou, ktorá slúži ako podporný prvok. Samotný kurz je zostavený tak, že informácie aj aktivity sú dávkované po častiach a ponechaný priestor pre vnútornú prácu. Kurz nie je časovo náročný. Po ukončení kurzu vám ostane ročný prístpu do členskej sekcie.