Individuálny koučing

Nebudem vás presviedčať o tom, aký je koučing super. Ja viem že je, lebo sama ho využívam 🙂

Keďže ste však na mojej stránke, pravdepodobne vás zaujal a chcete vedieť viac. Potrebujete sa posunúť vo svojom živote a tak ste začali zvažovať možnosť koučingu.

Je to skvelé rozhodnutie!

Pretože ste sa práve zaradili medzi ľudí, ktorí vedia, že zmena vychádza od nich a vedia, že to aké výsledky budú dosahovať v budúcnosti záleži na nich.

Patríte medzi odvážnych…..Áno, myslím to vážne….ste odvážny/a. Ľudia častokrát volia radšej veštenia z kariet, chodia si po rady. Dôvodom je, že takto prenesú svoju zodpovednosť na niekoho iného a potom môžu povedať, že za to nemôžu.

KOUČING JE INÝ.

Tu nedostanete zaručené rady, ani víziu budúcnosti, ako by si pre vás predstavoval niekto iný.

Tu ste zodpovední za seba a svoje rozhodnutia.

Žijeme v dobe, ktorá je extrémne rýchla a nechcem vás sklamať, no väčšinu práce v budúcnosti nahradia roboty, počítače. Jediné čo je jedinečné je ľudská myseľ, empatia, emočná inteligencia.

Tí, ktorí budú pracovať na sebe a svojom vlastnom rozvoji, získajú flexibilitu prispôsobovať sa, reagovať a riešiť problémy, ktoré im v budúcnosti prídu do cesty……

Koučing nie je pre všetkých, ani náhodou….je len pre tých, ktorí chcú tvoriť svoju budúcnosť a nečakajú, čo im život prinesie.

Koučujem podľa štandardov  ICF  a v koučingu používam rôzne techniky, no primárne NLP.

Koučovací balík 3+1

179
 • 4 individuálne online koučingy v rozsahu 45 minúť
 • téma je na vašom rozhodnutí
 • viditeľný progres a zmena už po prvom koučingu
 • min. odstup medzi koučingami je 2 týždne

Podnikateľský mindset

179
 • 4 individuálne online koučingy v rozsahu 45 minút
 • vopred určené témy
 • viditeľný progres a zmena už po prvom koučingu
 • min. odstup medzi koučingami je 2 týždne

Témy:

 1. Zisti vnútorný súlad so svojím podnikaním – ak sa venujete viacerým veciam, potrebujete nájsť tú vašu tému na ktorej začnete pracovať. A práve na tomto koučingu zistite, či téma, ktorú ste si vybrali je pre vás ta práva
 2. Čo chce tvoj Avatar – chcete predávať, no potrebujete vedieť, ako vyzerá váš ideálny klient – Avatar. V tomto koučingu sa ním stanete a vám vaše produkty začnú dávať zmysel.
 3. Naplánujte si cestu – Máte tému a Avatara a v hlave jasné predstavu, ako by malo vaše podnikanie vyzerať. Chce to plán.
 4. Maj svoje zdroje poruke – čo všetko potrebuješ k podnikaniu? Disciplínu, húževnatosť,….? Nadefinujete si potrebné zdroje, ktoré budete mať vždy po ruke.

Ako pracujem?

Koučovanie je proces a preto ponúkam minimálny balík 3 koučovacích sedení.
Medzi jednotlivými stretnutiami zachovať ideálne 2-týždňový odstup.
Intervencie, ktoré používam počas koučovania vyžadujú čas na implementáciu. Pri stanovení si cieľov a krokov, je potrebné ich vykonať v reálnom živote, aby nastala zmena.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.